Rodzaje taśm antypoślizgowych

Stopnie schodów i gładkie podłogi to miejsca o zwiększonym ryzyku przypadkowego poślizgnięcia. Miejsca te dobrze jest zabezpieczyć specjalną taśmą antypoślizgową. Taśmy antypoślizgowe różnią się między sobą nie tylko gramaturą, ale także tworzywem z jakiego są wykonane. Wybór odpowiedniej taśmy antypoślizgowej uzależniony jest od miejsca, w którym ta będzie użytkowana.

Zamów bezpłatne próbki taśm antypoślizgowych Gripper:

Imię i nazwisko *
Ulica i numer *
Miasto *
Kod pocztowy - *
Telefon *
e-mail *
Rodzaj zamawianych próbek taśm:  *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, zażądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Coniveo Sp. z o.o. Sp. K, ul. Białostocka 7, 03-741 Warszawa. *
  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu wysyłania informacji handlowej. Podanie danych osobowych jest dobrowolne. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, zażądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych jest Coniveo Sp. z o.o. Sp. K, ul. Białostocka 7, 03-741 Warszawa.
 * - pola wymagane
 
Zapisz się na newsletter
© 2011 GRIPPER | All rights reserved
Projekt & cms: www.zstudio.pl