Taśmy antypoślizgowe dla miejsc mokrych i wilgotnych

Takie miejsca jak baseny, toalety w domach seniora czy też łodzie i jachty są miejscami, które są niezwykle niebezpieczne i to tam najczęściej dochodzi do poślizgnięć, a ostatecznie do upadków. Dlatego w oferta taśm antypoślizgowych GRIPPER jest niemal szyta na miarę.

Taśmy antypoślizgowe do mokrych powierzchni należy w pierwszej kolejności rozróżnić na miejsca, które znajdują się wewnątrz budynków i na zewnątrz budynków. Dla tych dwóch miejsc przeznaczone są dwa osobne produkty.

Basenowe

Basenowe

Posiadają wyjątkową powłokę antypoślizgową, która jest całkowicie bezpieczna dla skóry czy delikatnego materiału. Taśmy te idealnie nadają się do zastosowania w miejscach, gdzie chodzimy boso lub w skarpetkach (baseny, przedszkola, łazienki, szatnie, mieszkania, łodzie, jachty).

Zobacz produkt
Marine

Marine

Posiadają wyjątkową powłokę antypoślizgową, która jest bezpieczna dla skóry, a także zapewnia antyposlizgowość również w skrajnych warunkach, np. wilgotna powierzchnia na łodzi (taśma odporna na działanie soli morskiej). Taśmy te idealnie nadają się do zastosowania na zewnątrz budynków oraz w miejscach, które są narażone na stałe działanie wody i wilgoci (baseny, jachty, łodzie, statki handlowe, sprzęt sportowy).

Zobacz produkt
Zadzwoń do nas i zamów bezpłatne próbki taśm antypoślizgowych Gripper
Zadzwoń do nas i zamów bezpłatne próbki <span>taśm antypoślizgowych Gripper</span>